Ecovacs Standard Service Kit for N30 PRO Omni: Replacement Brushes and Filters
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT080167
- Saadavus: 3
-
59€
Ecovacs Standard Service Kit for N30 PRO Omni: Replacement Brushes and Filters
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 265 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | Standard Service Kit for N30 PRO Omni: Replacement Brushes and Filters |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Ühilduvus | For N30 PRO Omni |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



